VLČICKÝ TRIATLON 2017

VLČICKÝ TRIATLON 2017

Milí přátelé, sportovci, ymkaři,

zveme vás na 3. ročník Vlčického triatlonu, který se koná v sobotu 27. května 2017 v krásném prostředí táborové základny Vlčice a jejího okolí. 

Závod (jak už název napovídá ;-) ) se bude skládat ze tří disciplín – jízdy na kanoi (1 km), jízdy na kole (15 km) a běhu (6 km).

  • každou disciplínu  buď absolvuje 1 člen tříčlenného družstva – mezi jednotlivými disciplínami s předávkou plácnutím
  • anebo může celý triatlon odmakat sám 1 závodník

Dělit budeme do kategorií podle věku – u jednotlivců do 40 let/nad 40 let a u družstev do 120 let a starší. U jednotlivců ještě i na ženy/muže v každé kategorii.

Vlastní závod vypukne v 11 hodin. Registrovat se můžete od 10 hodin, vyhlášení výsledků proběhne po skončení závodu.

Startovné: 100,- Kč/jednotlivec, či 300,- Kč/družstvo – splatné při registraci – zahrnuje startovní číslo, oběd po absolvování závodu, ovoce, sušenku a dostatek nápojů.

Do oblasti Vlčice je zakázán vjezd motorových vozidel, povolení zajistíme. Letos k tomu přibyla ještě povinnost hlásit předem SPZ.

Přihlášky s uvedením jména a věku či jmen a věků členů družstva (+ SPZ auta, kterým na Vlčici pojedete) zasílejte na email Hanka27474@seznam.cz co nejdříve, nejdéle do 15.5.2017. Celkový maximální počet přihlášených je stanoven na 10 družstev a 30 jednotlivců. Po obdržení mailu se vám ozveme a potvrdíme přihlášení.

Šiřte, prosím, toto pozvání mezi své přátele a známé. Těšíme se na vás na Vlčickém triatlonu.

za YMCA Jindřichův Hradec Tomáš Drnek + Vláďa a Hanka Noskovi

PS.: Na Vlčici můžete po skončení závodu zůstat – buď do večerního ohně nebo i s přespáním. V tom případě si prosím přivezte vlastní jídlo na zbytek soboty (večer možnost opéct buřtíky apod.), event. nedělní ráno. Spí se ve větších pokojích (6 – 8 lůžek), na postelích – spacáky, příp. napínací prostěradla, s sebou. Ubytovací kapacita je omezena na 40 míst – do přihlášky proto prosím napište, zda chcete i přespat a v jakém počtu. Počítejte prosím s tím, že na Vlčici není elektřina (baterky s sebou), sociální zázemí sestává z kadibudek, tekoucí voda je pouze z pumpy – není pitná. A ještě možnost pro ty, kdo z nějakého důvodu nebudou moci/chtít přespat na Vlčici – na druhém břehu Staňkovského rybníka je krásný kemp Oasa – www.campoasa.cz

Vlčický triatlon 2017