Táborová základna

Tato základna, kterou provozuje YMCA Brno, se rozprostírá na břehu řeky Svratky u Veverské Bítýšky.
Využívá se především v letních měsících, ale lze tam pobývat i mimo hlavní sezonu.

Pro školní výlety, adaptační pobyty, rodinné srazy, oslavy, rybářské výpravy a pro další různé akce si můžete naši táborovou základnu pronajmout. 

V letních měsících jsou využívány dřevěné chatky. Jsou vybaveny palandami, skříněmi, stolky a židlemi. Je zde zavedená elektřina. Dále je v areálu zděná chata s verandou a v podkroví zde jsou připravené komfortní pokojíky se samostatným sociálním zařízením. Součástí chaty je kancelář, zdravotní pokoje, sklep a technické zázemí.

Koupelna je přístupná vstupem z verandy na chatě. Její součástí jsou dva sprchové kouty a dvě umyvadla, vše s tekoucí teplou vodou.
Další možností je umývání u korýtka s výhledem na řeku, kde si lze umýt boty nebo zablácené sportovní vybavení vodou z potoka. Toalety jsou suché, zděné a umístěné u parkoviště, s tekoucí studenou vodou.
K dispozici je klubovna a jídelna s vybavenou kuchyní, které plně vyhovují kapacitě tábora, která činí 48 osob. Navýšení kapacity je možné postavením stanů na louce uvnitř areálu, případně je možnost přespání v klubovně.
V jídelně je všem k dispozici mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice a několik elektrických zásuvek k nabití telefonu.
V areálu základny je pískoviště, velké hřiště se sítí na míčové hry, ohniště, prolézačky se skluzavkou, trampolíny, pingpongové vybavení, badminton, míče, kánoe a další sportovní příslušenství, nachystané pro všechny, kteří chtějí využít volnou chvíli k aktivnímu odpočinku.

Máte zájem o bližší informace a přemýšlíte o pronájmu táborové základny?
Na tel. 541 215 533, emailu: ymca@ymcabrno.cz vám rádi pomůžeme.

CENÍK TZVB