Svišti v Dinoparku

Svišti v Dinoparku

V sobotu 21. dubna vyrazili Svišti do DinoParku Vyškov. Ráno se celá devítičlenná skupina dětí a vedoucí Pepa, Honza a Josh setkali na brněnském nádraží a dobrodružství mohlo začít!

Vlak nás dovezl přímo do nedalekého Vyškova, kde jsme nastoupili do dalšího dopravního prostředku, tentokrát do speciálního vláčku DinoExpres.
Za velkou bránou na nás už čekaly druhohory! Procházeli jsme se přímo mezi obrovskými modely dinosaurů v životní velikosti. Někteří se hýbali a vydávali zvuky, mohli jsme si na ně sáhnout, vyfotit se u nich a porovnat s nimi vlastní výšku a samozřejmě se dozvědět spoustu informací. Také jsme viděli krátký 4D film s příběhem o dinosaurech a zdálo se nám, že se nacházíme přímo uprostřed dinosauřího světa!
Poté jsme se posilnili pořádnou svačinou, protože nás opět čekala cesta DinoExpresem, tentokrát do ZOO Vyškov. Měli jsme dostatek času prohlédnout si živá zvířátka, a dokonce si i zařádit na dětském hřišti. Nakonec nás čekala jenom cesta vlakem zpátky do Brna, kde se už na nás a naše zážitky těšili rodiče.

Sobotní dobrodružství uběhlo přímo rychlostí běžícího tyranosaura, už teď sevšak těšíme na další výlet, v květnu vyrazíme do Sloupsko-šošůvských jeskyní!

Na fotky z výletu se můžete podívat zde.