Předprodej vstupenek na Empírový den 2018 byl zahájen!

Předprodej vstupenek na Empírový den 2018 byl zahájen!

Vážení přátelé Jane Austen,

s potěšením hlásíme, že předprodej vstupenek na Empírový den 2018 byl zahájen!
Od dnešního dne můžete využít předstihu pravidelných účastníků našich akcí a rezervovat si své vstupenky.
Kapacita vstupenek je omezena velikostí oranžerie. 😉

Opět budeme hosty empírového zámku Čechy pod Kosířem nedaleko Olomouce, který byl pro veřejnost poprvé otevřen teprve v roce 2016 a nabízí krásné interiéry připomínající pobyt a tvorbu Josefa Mánesa, prostornou oranžerii a především nádherný park, který bude v době konání naší akce kvést všemi barvami.

Letos si připomínáme 200. výročí od vydání románu Jane Austenové Persuasion (Anna Elliotová) , a proto bude v souladu s příběhem celý den vyladěn do námořní tematiky. Kromě již tradičních částí programu, kterými jsou taneční workshop, piknik a ples, námJane Austen tentokrát zábavu obohatí dobové piknikové hry, možnost projížďky nejen kočárem po zámeckém parku, ale speciálně pro nás i na loďkách po zámeckém rybníku, a následně zajímavý dramatický program v zámeckém interiéru spojený s pátrací soutěží. Večer dáme tentokrát příležitost gentlemanům, aby se předvedli,
a proto oceníme i nejlépe oblečeného muže
v dobové námořnické uniformě!

Budete mít opět možnost vybrat
si také z nabídky piknikových balíčků a večeře, které zaplatíte spolu se vstupenkou a tak už se nebudete muset během akce o nic starat.

Neváhejte proto a rezervujte si své vstupenky (https://blogspot.us2.list-manage.com/track/click?u=636bf6bf3c0d0f97efd910de4&id=d072842110&e=d84af712b2) co nejdříve. Vstupenky nabývají platnosti dnem zaplacení převodem na účet, obdržíte je spolu s kupony na piknik či večeři přímo v den konání. Podrobné informace o každé části programu, způsobech dopravy či možnostech noclehu najdete na webu akce – www.empirovy.den.cz (https://blogspot.us2.list-manage.com/track/click?u=636bf6bf3c0d0f97efd910de4&id=b29b1dcf1f&e=d84af712b2) .

Pokud byste měli chuť poznat Empírový den více zblízka, můžete se přidat do organizačního týmu – rádi přivítáme pár nadšených dobrovolníků. 😉 Jakékoli dotazy na nás můžete samozřejmě směřovat mailem.

Těšíme se na viděnou 19. května 2018!

S úctou,

Jane Austen CZ
www.janeausten.cz
Můžete sledovat na FB eventu>