MAMAmimi klub se rozjíždí

MAMAmimi klub se rozjíždí

Děkujeme všem novým maminkám, které dorazili minulý týden na první Mimi taneční a Mimi tvoření. Doufám, že se vám v MAMAmimi klubu líbilo a přijdete i příště.
A ještě než se podělím o své zážitky z prvního týdne, mám pro všechny tance chtivé maminky novinku – příští týden v úterý tzn. 27.9. se rozjíždí Břišní tance pro maminky s dětmi. Naše vždy pozitivně naladěná a usměvavá lektorka Saša zve maminky, které mají zájem si zatančit a cítit se výborně, aby se dostavili v úterý od 9:00 do naší klubovny na Kounicova 3, nasadili úsměv, vydechli a naladili se na tanec. Lekce budou končit v 10:30. Břišní tance jsou určené maminkám s malými dětmi v  šátku, taktéž maminkám, jejichž děti již chodí a budou se zapojovat. Další podrobnosti pro vás budu mít připravené koncem tohoto týdne.

A nyní se vrátím k minulému týdnu a nových začátcích v MAMAmimi klubu.
Mimi taneční ve středu jsem pojala vyloženě zkušebně, protože jsem přesně nevěděla, kolik se nás sejde a jak staré děti budou. Pochopila jsem, že je potřeba zvolit jinou taktiku, než jakou jsme měli v klubu dosud. Všimla jsem si, a nebyla jsem sama, že děti byli přitahovány hračkami, které pro ně byli nové a nebylo možno je zapojovat do tanečků tak, jak jsem si představovala. Ve středu se opět těším na . Mimi taneční ve středu jsem pojala vyloženě zkušebně, protože jsem přesně nevěděla, kolik se nás sejde a jak staré děti budou. děti i rodiče, kteří chtějí přijít na Mimi tanečky a doufám, že se dětem i maminkám  bude ještě více líbit. Pracuji na tom.
V pátek před Mimi tvořením jsem již poučena nachystala pouze omezený počet hraček a dětem i mě se lépe pracovalo s nachystaným materiálem. Věnovali jsme se navlékání – navlékali jsme ruličky na tyčku, trhali a lepili korále z papíru, kreslili korále křídou a navlékali náhrdelník pro maminky. V mezi čase si děti stihli pohrát s hračkami, které si sami vybrali.

Krásný den a nádherně vybarvený podzim.