YMCA se představuje Brnu

YMCA se představuje Brnu

YMCA Brno se v uplynulých měsících ukázala mezi lidmi.                                                                                            Je to díky tomu, že naše dobrovolnice nám pomohla a našla příležitost, jak se prezentovat na akcích pro veřejnost. Vedoucí kanceláře přichystala workshopy, které jsou určené pro širokou veřejnost.

Od února se pravidelně každý měsíc podílíme na doprovodném programu na akci Nedělní nicnedělání na Šelepce. Již třikrát jsme lidem představili YMCA a naše aktivity v YMCA Brno. Nabízeli jsme nově sestavenou brožuru, letáčky klubů a pravidelných aktivit v našich prostorách. S dětmi jsme si hráli, kreslili a povídali, byly to příjemně strávené neděle. Přijďte si na příští Nicnedělání něco ulovit na blešák, ochutnat voňavé dobroty a dozvědět se něco o YMCA Brno. Další termín je 15. května od 11:00 na Šelepova No. 1.

Taktéž jsme byli pozváni na francouzský trh Le Rendez Vous, kde jsme měli dětský koutek. V sobotu 9.4.  od 10:00 do 14:00 jsme si s dětmi omalovávali, kreslili podle šablon a kopali s míčem. I na Malé Americe jsme prezentovali YMCA Brno. Naše workshopy, akce, letáčky, časopisy Protein a brožury se dostaly mezi lidi.

A naše dva dubnové workshopy jsou součástí akce Brněnské dny pro Zemi 2016:                                               Ekologické tvoření s Alt Enter je workshop, který proběhl 16.4. Dvě designérky Alt Enter s účastníky vytvořili tašky ze starých triček a peněženky z tetrapakových obalů. Pletení z papíru s Mikynou se uskutečnilo v sobotu 23.4. Na tomto workshopu jste se mohli naučit, jak si správně (a časem i rychle:) připravit ruličky na pletení a osvojit si základní techniky pletení z papíru. Tyto workshopy se odehrály v našich prostorách na adrese Kounicova 3.

Další tři workshopy chystáme na květen, uskuteční se opět na naší adrese.

Děkujeme všem, kteří umožnili YMCA Brno se všech těchto akcí účastnit a připomenout veřejnosti, že tady v Brně jsme a něco se u nás děje.                                                                                                                                        Není toho málo, další akce chystají i naše kluby, vše budeme zveřejňovat na našich nových webových stránkách. Těšte se s námi.

YMCA Brno, prostor pro tebe.  

This slideshow requires JavaScript.