Letní tábory pro rodiče s dětmi

Váháte, zda poslat Vaše dítko samotné na tábor?

Neváhejte, sbalte celou rodinu a přijeďte k nám na týden plný zábavy, her a neobyčejných dobrodružství!

Každý rok připravujeme několik turnusů v průběhu letních prázdnin. Nabízíme dvě varianty tábora:

Oblíbenými činnostmi mimo program je také plavání v řece, houbaření či projížďka na kanoji, kterou si u nás můžete půjčit. Na své si přijdou i sportovci, v areálu se nachází hřiště na volejbal, dvě fotbalové brány a basketbalový koš. Pro zvlášť odvážné zájemce je zde i možnost spaní v Tee-pee. Večer je možnost posezení u ohně s případným opékáním špekáčků.

Ubytování je v chatkách se čtyřmi nebo šesti lůžky. V areálu jsou sprchy s teplou tekoucí vodou, venkovní umyvárna a zděné suché toalety s tekoucí vodou. Pro maminky s miminky je zde pokoj v hlavní budově s vlastním sociálním zařízením.

Strava je zajištěna pětkrát denně, snídaně probíhá formou švédského stolu, dopolední svačinka je ovocná či zeleninová. K obědu se připravuje polévka, hlavní chod a salát nebo kompot. Odpolední svačinou je nejčastěji pomazánka s pečivem a zeleninou. Večeře jsou teplé. Pitný režim je zajištěn po celý den formou várnice s pitím. V jídelně je k dispozici mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice společně s kávou a lednice.

Jak se k nám dostanete?

  1. Výchozím bodem je náměstí Na Městečku ve Veverské Bítýšce
  2. Přejedete přes most (směr Lažánky) a hned se dáte doprava směrem k továrně Hartman Ricco – je to po červené turistické značce
  3. Pojedete po červené turistické značce (směr Tišnov) po polní cestě vedle náhonu cca 1,5 km až uvidíte po pravé ruce splav
  4. Budete pokračovat po cestě ještě cca 150 metrů, až uvidíte dlouhý plot, chatky, tee-pee…
    To je náš tábor. Vlevo cesty bude menší bílá zděná budouva – před ní je parkoviště.
  5. GPS souřadnice – 49.2945942N, 16.4184928E
    V případě nouze volejte na základnu 549 420 770 🙂

Mapka

Mapka