Psychologická poradna

Mgr. Hana Sedláková

Každý se může občas dostat do obtížné situace. Nemusíte na to být sami! Jsem tu pro Vás.

Poskytuji psychologické poradenství pro mládež i dospělé (individuální, párové i rodinné). Nabízím citlivé a bezpečné prostředí, lidský přístup. Garantuji důvěrnost informací.

S čím Vám mohu pomoci?

– zlepšit vztahy s blízkými
– zorientovat se v náročné či jinak obtížné situaci a nalézt z ní východisko
– pracovat s emocemi (vč. úzkosti, stresu atd.)
– získat kontrolu nad nepříjemnými pocity
– více si věřit
– lépe porozumět sám/ sama sobě
– osobně se rozvíjet

Délka i frekvence spolupráce závisí na společné domluvě. Je možná například jednorázová konzultace, na níž s Vámi projednám možnosti, jež se Vám nabízejí, popř. přesměruji na odborníka dle Vašich představ.  Typičtější je však spolupráce dlouhodobější. 

Doba konzultace a cena:

Standardní doba konzultace je 50 minut. První konzultace může být delší (až 90 minut) čas nad standardní konzultaci je zdarma.

Cena konzultace je 200Kč pro studenty do 26 let (plná cena 500Kč, dotováno). Cena pro dospělé 300Kč (plná cena 500Kč, dotováno). Cena pro páry či rodinu 400Kč (plná cena 600Kč, dotováno).

O mně:

Absolvovala jsem magisterské studium psychologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity. Tamtéž pokračuji i v doktorském studiu. Jako psycholožka jsem pracovala v olomoucké Internetporadně a brněnském Centru pro rodinu a sociální péči, s nímž dosud externě spolupracuji. Věnuji se také internetovému poradenství v rámci Internetové poradny katedry psychologie FSS MU.

Absolvované výcviky a kurzy:

  • roční certifikační vzdělávací program v kolaborativní a dialogické praxi „Možnosti dialogu“ (zaštítěno brněnským NARATivem)
  • kurz „Psychohygiena a relaxační techniky“ (autogenní trénink, progresivní svalová relaxace, úplný dech, koncentrace atd.)
  • série workshopů terapeutického přístupu „Otevřený dialog“

… a další.

Kontakt:

Čas konzultace lze dohodnout na emailové adrese psycholog@ymcabrno.cz nebo na telefonním čísle +420 608 273 922.