Tábor pro děti a mládež s těžkým postižením zraku ve Veverské Bítýšce

Tábor pro děti a mládež s těžkým postižením zraku ve Veverské Bítýšce

Milí táborníci, milí rodiče,

rádi bychom vás opět po roce pozvali na tradiční tábor pro děti a mládež s těžkým postižením zraku ve Veverské Bítýšce, který pořádá Ymca Brno.
Přijeďte s námi prožít týden plný dobrodružství a zážitků v krajině, kde veverky dávají dobrou noc! Tábor se uskuteční od 4. srpna do 11. srpna 2018 na tábořišti Ymca ve Veverské Bítýšce u Brna

Opět se můžete těšit na známé i nové tváře vedoucích, instruktorů, kamarádů a ostatních pomocníků. Náš tábor je určen pro děti s těžkým postižením zraku a dětem s kombinovaným postižením, z nichž jedno z těchto postižení je právě zrakové, ve věku od 7 let.

Účastnický poplatek je  2 300 Kč
(Informujte se u své zdravotní pojišťovny či zaměstnavatele, zda poskytuje příspěvek na tábory a pobyty.)

Cena zahrnuje:

  • ubytování v dřevěných chatkách
  • stravu 5x denně
  • celodenní program a výlety
  • odborný dohled
  • pojištění a další.

Doprava na/z tábořiště je individuální. Po domluvě je možné využít svoz dětí z Prahy s panem Martinem Holeňou nebo z Brna s některým z vedoucích.

Kapacita tábořiště je omezena na cca 26 dětí, rozhoduje pořadí přihlášek a splnění cílové skupiny. Závazné přihlášky jsou na vyžádání. Zájem projevte nejpozději do 30. 5. 2018 na adrese horka.ana@gmail.com nebo na tel. 776 756 383

Tábor v letošním roce podporuje Nadační fond Českého rozhlasu sbírkou Světluška částkou 50 000 Kč a Statutární město Brno!

Bez n‡zvu-13188407--logo-pozitiv-ve-formatu-jpg--1-300x300p0 logo_brno_cervene_bez_pozadi